Сьогодення центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Надія»

Дата: 23.11.2021 16:27

У Комунальній установі Скадовський міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Надія» відбулось тематичне заняття на тему: «Загальне поняття  про одяг та взуття».

Вихователь Бойко О.М. провела підгрупове заняття з соціально-побутового обслуговування, мета якого ознайомити дітей з різновидами одягу та взуття, головних уборів та аксесуарі, їх функціональне призначення, різновиди застібок.

Заняття спрямоване на формування навичок самообслуговування (одягання роздягання, підбір одягу та взуття відповідно до погодних умов та пори року), навчити дітей застібати застібки різної складності відповідно до індивідуальних можливостей, розвивати дрібну моторику, виховувати охайність та бережливе ставлення до речей.

Практичний психолог Гуменюк К.В. провела індивідуальне заняття по закріпленню навичок побутового обслуговування і ознайомленню дітей з різними видами застібок, розвиток дрібної моторики.