Дата: 22.11.2021 16:58

21 листопада 2021 року в Україні відзначають День Гідності та Свободи автором якої є  під гаслом «Вільні творити майбутнє».

Цього дня з інтервалом у дев’ять років розпочалися два наймасовіші протести в сучасній Україні: у 2004 році – Помаранчева революція, у 2013-му – Революція Гідності.

21 листопада о 10.00 год. на центральній міській площі відбувся захід до Дня Гідності та Свободи, церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку «Героям України» на шану загиблих героїв Небесної Сотні і воїнів-захисників України.

Цього ж дня у фойє міського будинку культури ім. Шевченка відкрито виставку до Дня Гідності та Свободи, дякуючи Olga Savenok та Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum. Скадовчани мають унікальну можливістьпознайомитись з творчістю відомого французького фотохудожника українського походження Юрія Білака Youry Bilak.