Напередодні Дня сільського господарства

Дата: 19.11.2021 16:28

Починаючи з 1993 року у третю неділю листопада відзначається професійне свято працівників сільського господарства — День сільського господарства.

З цієї нагоди міський голова відзначив сільгоспвиробників, які активно поповнюють бюджет Скадовської міської територіальної громади.

Почесними грамотами до професійного свята нагороджені за вагомий внесок у виробництво сільськогосподарської продукції Скадовської міської територіальної громади, високу професійну майстерність, відданість справі та з нагоди Дня працівників сільського господарства:

Булюк Віктор Віталійович  - директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма-Булюк»;

Сухорутченко Олександр Сергійович - головний агроном сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма-Булюк»;

Томашук Юрій Адамович - заступник керівника товариства з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське товариство «Івашківський інкубатор»;

Цуркан Михайло Зосимович - голова фермерського господарства «Михайлово».

Напередні свята міський голова привітав Цуркана Михайла Зосимовича біля новобудови. У селі Шевченко триває будівництво храму, роботи йдуть до завершення. Михайло Зосимович саме узгодив з Олександром Юрійовичем де краще прокласти пішохідну доріжку до церкви.

Чудова споруда стала окрасою села завдяки ініціативі Кручиненка Сергія Миколайовича і підтримці Цуркана Михайла Зосимовича. Гарна ініціатива має небагатьох прихильників, будівництво триває 15-й рік, допомагають односельці неохоче, але нова церква має стати центром духовного єднання жителів громади всіх найближчих сіл.