Всеукраїнській громадській організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» 10 років

Дата: 18.11.2021 16:09

Відповідно до  положення Статуту, затвердженого Конференцією Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» (протокол № 3 від 20.10.2016 р.), у новій редакції, з урахуванням норм Закону України «Про громадські об’єднання» та відповідно до плану роботи Асоціації у жовтня 2021 року у місті Славське (Львівська область) було проведено  засідання Координаційної ради та звітно-виборчу конференцію Асоціації.

У  засіданні Координаційної ради з нагоди 10-річчя створення Асоціації  брали участь  голови відокремлених підрозділів з 15 регіонів України та  правління Асоціації.

Скадовський осередок ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» представила Олена Панченко (голова осередку). Всього в Скадовському осередку налічується 33  члена. У 2021 році до дружньої кагорти активних дошкільників доличилися 7 педагогів.

Освітяни  аналізували стан та перспективи розвитку дошкілля,  звітували  про свою діяльність. На засіданні було відмічено активну роботу Скадовського осередку. Вручені подяки активним членам: Олені Панченко (голова  осередку з 2019 року, член осередку з 2012 року), Олені Савонік (заступник голови осередку з 2019 року, член осередку з 2013 року), Ларисі Пащенко (секретарь осередку з 2019 року, член осередку з 2015 року), Наталії Бульбі (член осередку з 2016 року), Ользі Забудько (член осередку з 2013 року), Ользі Хоменюк(члену осередку з 2013 року),  Вікторії Лубенській (член осередку з 2019 року), Олені Романовій (члену осередку з 2018 року).