Прибиранням місць загального користування у Скадовську

Дата: 17.11.2021 17:06

Візитна картка міста – благоустрій його адміністративного центру. Саме центральна частина міста потребує постійного контролю за благоустроєм, оскільки тут зосереджено найбільша кількість закладів торгівлі та офіційних установ.

Піклувались про прибирання центральної площі, алеї і набережної працівники КП «Очисні споруди», але нещодавно відмовились надавати відповідні послуги. Наразі виконавчий комітет міської ради уклав угоду з ФОП Звєзділіна З.Б. з прибирання місць загального користування.

Приватний підприємець наразі має здійснювати роботи  з благоустрою територій центральної міської площі й алеї, алеї Слави, вулиць Гагаріна і Олександрівської в межах адмінцентру. Рішенням сесії, на відповідні роботи надано 49 500 грн. Надалі буде проведено тендер на комплекс робіт з благоустрою у місті.