Триває реалізація Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім»

Дата: 15.11.2021 11:56

На Херсонщині області триває реалізація Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» (Указ Президента України від 27.03.1998 року №222/98).

Мешканці сільських населених пунктів області, громадяни, які переселяються в сільську місцевість, та учасники АТО, що повертаються із зони антитерористичної операції, і члени їх сімей мають можливість отримати довгостроковий пільговий кредит під 3% річних на наступні цілі:

– будівництво нового індивідуального житла;

– придбання індивідуального житлового будинку (квартири);

– добудова та реконструкція житла із застосуванням сучасних енергозберігаючих матеріалів та обладнання (в т.ч. утеплення житла, встановлення твердопаливних котлів, система опалення);

– будівництво інженерних мереж (газифікація,водозабезпечення житла).

Враховуючи значний попит на потребу сільського населення у веденні особистого підсобного господарства, пільгові кредити також надаються для розвитку особистого селянського подвір’я на придбаннявеликої рогатої худоби.