Увага! Громадські слухання

Дата: 11.11.2021 15:57

10 грудня 2021 року о 10.00 годині в залі засідань Скадовської міської ради відбудуться громадські слухання з питання розроблення містобудівної документації «Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для розміщення об’єктів військової інфраструктури та військового містечка в м. Скадовськ, урочище «Цукур», територія 4 в адміністративних межах Скадовської міської територіальної громади Скадовського району Херсонської області (за межами населеного пункту).

Ознайомитись із основними матеріалами вищезгаданого проекту можливо на посиланням: частина І, частина ІІ, та в кабінеті № 8 виконавчого комітету міської ради. Контактний телефон (05537) 5-35-86.

Письмові пропозиції по врахуванню громадських інтересів приймаються в кабінеті № 16 виконавчого комітету міської ради з дня публікації оголошення.

Запрошуються члени громади міста, представники громадських організацій, політичних партій, представники засобів масової інформації.

Дотримання карантинних вимог, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами та доповненнями), обов’язкове.