Приймаються пропозиції! Скадовська міська рада має намір придбати квартиру для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

Дата: 10.11.2021 17:58

З метою створення житлового фонду для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб Скадовська міська рада має намір придбати квартиру, вартістю до 330,0 тис.грн. на вторинному ринку житлової нерухомості міської громади.

Власників нерухомого майна а саме квартир, розташованих м.Скадовськ, с.Красне, с-ще Антонівка, які мають намір продати житло, просимо до 19 листопада 2021 року включно надати письмові пропозиції за адресою: м.Скадовськ, вул. Гагаріна, 63. Житло має бути придатним для проживання, знаходитись у задовільному стані, облаштоване комунальними зручностями та опаленням. У разі виникнення питань просимо звертатись за тел.: (055 37) 5 30 74, 066 685 51 00.