Страхувальники Херсонщини спрямували до соцфондів понад 4,3 мільярда гривень

Дата: 09.11.2021 13:52

Протягом січня – жовтня 2021 року роботодавці Херсонщини перерахували до соціальних фондів понад 4,3 млрд гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, цьогорічні надходження єдиного соціального внеску на 776,4 млн гривень перевищили відповідний показник попереднього року.

Своєчасна та в повному обсязі сплата єдиного внеску до соціальних фондів сприяє дотриманню державними інституціями соціальних гарантій. Зокрема мешканці Херсонської області мають можливість вчасно отримувати пенсії, виплати на випадок безробіття, від нещасних випадків чи професійних захворювань.

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook – дізнавайтеся про податкові новини першими: https://www.facebook.com/TaxUkraine.