Працює COVID-патруль у Скадовську

Дата: 08.11.2021 15:59

На виконання рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Скадовської міської територіальної громади планомірно проводить роботу COVID – патруль на території Скадовської міської територіальної громади.

Сьогодні, 8 листопада, проведено рейд патруля, який очолив заступник міського голови Афанасіаді Д.М.  У складі патруля працювали представники Скадовського районного відділу поліції  ГУМП в Херсонській області. Проведено ряд попереджувальних заходів у закладах торгівлі і громадського харчування, з нагадуванням працівникам і відвідувачам закладів правил поводження з дотриманням карантинних заходів. Перевірено організацію роботи супермаркетів «АТБ» і «Фреш», ряду продуктових магазинів й роботу кав’ярень, банківських установ та відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради.