Піклуючись про дітей громади

Дата: 08.11.2021 15:58

З метою обстеження умов проживання, виховання дітей, виконання батьківських обов’язків громадянами по відношенню до дітей, у сім’ях, які неналежним чином виконують батьківські обов’язки

та на виконання плану роботи служби у справах дітей Скадовської міської ради на ІV квартал спеціалістами служби у справах дітей Скадовської міської ради разом із соціальними фахівцями КЗ «Центр надання соціальних послуг» Скадовської міської ради було організовано та проведено соціальне інспектування опікунських сімей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають на території сіл Таврії, Тарасівки та Приморського Скадовської територіальної громади.

За результатами проведення рейду готуються матеріали по здійсненню подальших заходів соціального захисту дітей на розгляд комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Скадовської міської ради та органу опіки і піклування виконавчого комітету Скадовської міської ради.