45-річчя відзначає Скадовський краєзнавчий музей

Дата: 05.11.2021 15:27

Сьогодні 45-річчя відзначає Скадовський краєзнавчий музей. Будинок з історіями, рідний і близький кожному скадовчанину, куди завжди з цікавістю приходять гості і залишаються у захваті.

Чому цей будинок має таку магічну силу? Таким його створили вірні майстри власної справи, хранителі нашої історії – колектив музею. Сьогодні щирі вітання для вас, шановні!

Скадовська громада пишається музеєм. Він є його нероздільною частиною, потужною туристичною локацією й духовною світлицею. Великий уклін вам за творче горіння, нових звершень і знахідок.

Сьогодні Скадовський краєзнавчий музей ще й науково-дослідницький центр, наразі з нагоди ювілейної дати створено унікальний відео фільм, який можна переглянути у Фейсбуці на сторінці «Скадовський Краєзнавчий Музей».