До Дня працівника соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 15:19

7 листопада професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Їх наполеглива праця вселяє спокій і впевненість у душі людей, які потребують уваги і підтримки з боку держави,  відчувають себе захищеними у цей непростий час.

Численні соціальні організації поєднує єдина професійна риса - завжди щирі й усміхнені, вони є першими, хто приймає людські проблеми, біль та життєві негаразди на себе, не відвертаючись, прагнуть допомогти й підтримати кожного. Вірне служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять заслужену людську шану і повагу.

Сьогодні міський голова Олександр Яковлєв привітав колективи Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області, відділ соціального захисту населення та Службу у справах дітей Скадовської міської ради. Побажав міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, наснаги і завзяття у професійній справі.

За визначний особистий внесок у розвиток соціальної сфери Скадовської міської територіальної громади, відповідальність, ініціативність та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Почесними грамотами міського голови було нагороджено:

Греця Валерія Григоровича,  фахівця із соціальної роботи відділення соціальної роботи комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Скадовської міської ради;

Дроженко  Наталю Вікторівну, завідувача відділення соціальних послуг вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Скадовської міської ради;

Золотухіну Катерину Станіславівну, провідного фахівця з питання зайнятості відділу надання соціальних послуг Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості;

Которощук Наталю Олександрівну,  соціального робітника відділення соціальних послуг вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Скадовської міської ради;

Кудревську Ольгу Михайлівну, головного спеціаліста з страхових виплат та матеріального забезпечення Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області;

Стрюкову Наталю Іванівну,  головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Скадовської міської ради.