Стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році

Дата: 26.10.2021 15:07

Триває конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2022 році.

Метою програми є надання можливості громадянам України з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування, отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, а також набуття практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України.

Тривалість програми: січень – липень 2022 року. Кількість учасників програми – 50 осіб. Детальна інформація про конкурс за посиланням: http://surl.li/aludm. Просимо вас поширити інформацію про конкурс серед зацікавлених осіб вашої області.

Для участі у конкурсі необхідно у період з 18 жовтня до 21 листопада 2021 року заповнити в електронному вигляді Анкету кандидата на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році (кінцевий термін надсилання анкети – 23:59 21 листопада 2021 року).