Державна підтримка сільськогосподарських товаровиробників

Дата: 23.10.2021 10:04

Надається державна підтримка сільськогосподарських товаровиробників за бюджетною програмою Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників за напрямом державна підтримка сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь, на яких вирощувалась гречка.

Субсидія надається отримувачам на безповоротній основі в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на поточний рік, у розрахунку на один гектар оброблюваних угідь, на яких вирощувалась гречка (за винятком післяукісних культур), у розмірі до 5000 гривень на один гектар, але не більше ніж на 300 гектарів оброблюваних угідь одним отримувачем. Для отримання субсидії отримувачі подають до 15 листопада 2021 року обласній комісії  перелік документів, згідно листа Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення.

Акт про висів насіння

Акт про збір врожаю

Заява

Додаток до заяви