Конкурсний добір на посади керівника комунального закладу культури, що належить до сфери управління Скадовської міської ради

Дата: 22.10.2021 15:35

21-22 жовтня відбулись засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного добору на посади директорів комунальних закладів "Скадовський краєзнавчий музей", "Скадовський міський будинок культури ім. Шевченка", "Скадовська міська публічна бібліотека".

Відповідними рішеннями конкурсних комісій було обрано на посаду директора комунального закладу "Скадовський міський будинок культури ім. Шевченка" Волошина Анатолія Івановича. Директором комунального закладу "Скадовська міська публічна бібліотека"  - Малашкову Оксану Миколаївну і директором комунального закладу "Скадовський краєзнавчий музей" Смирнову Любов Юріївну.