ІНФОРМАЦІЯ про час та місце проведення засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Скадовський краєзнавчий музей"

Дата: 07.10.2021 17:06

Відповідно до частини шостої статті 21-5 Закону України “Про культуру” та пункту 4 розділу ІІІ Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури,

що належить до сфери управління Скадовської міської ради, затвердженого рішенням ХІХ позачергової сесії Скадовської міської ради VIII скликання від 07.09.2021 № 596, інформуємо, що 18 жовтня 2021 року о 14 год. 00 хв., у залі засідань Скадовської міської ради за адресою: Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Гагаріна, 63,  відбудеться перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Скадовський краєзнавчий музей"