Демонтаж бетонного мощення на самовільно зайнятій земельній ділянці

Дата: 30.09.2021 09:43

На виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 7 вересня 2021 року № 497 «Про демонтаж бетонного мощення на самовільно зайнятій земельній ділянці по  вул. Покровській, 65 у місті Скадовську» сьогодні, 30 вересня, проведено відповідні роботи.

По вул. Покровській, 65 у місті Скадовську самовільно збудоване бетонне мощення та виходить за межі земельної ділянки (кн.: 6524710100:01:018:0016) орієнтовно на 2 метри в північному напрямку на територію загального користування. Відповідним рішенням, комунальному підприємству «Очисні споруди» Скадовської міської ради необхідно забезпечити демонтаж бетонного мощення у 10-денний строк з дати прийняття рішення.

Наразі демонтаж здійснено технічними засобами КП «Очисні споруди» на виконання рішення виконавчого комітету.