День села

Дата: 28.09.2021 16:27

2 жовтня святкують день села жителі сіл  Красне і Широке. Підготування до святкування тривають.

Цього дня у селі Красне небо прикрасять повітряні змії, відбудуться концерт й пригощання. А детальніше – з 11.00 год. починається урочиста святкова програма біля селищного будинку культури, де відзначатимуть активістів сільської громади, кращих з благоустрою, ветеранів та молодь, творчих особистостей села. З 12.00 год. стартує велопробіг вулицями рідного села.

О 14.00 год. починаються святкування у селі Широке. Їх прикрасять творчі номери художньої самодіяльності, церемонія нагородження, частування й розваги.

Працівники Красненського СБК готуються  до урочистостей. Наразі  розмальовують фасад будівлі, склять вікна, фарбують їх та проводять репетиції концертної програми.