Щирі вітання Скадовській громаді від Голопристанської громади

Дата: 24.09.2021 18:24

День міста, як ніяке інше свято, об’єднує всіх нас та є одним з найбільш улюблених і шанованих.

Скадовськ – неймовірної краси місто з теплим південним кліматом, чудовою затишною атмосферою. У Вашому місті живуть гарні та працьовиті люди, справжні патріоти, для яких любов до своєї малої батьківщини не просто слова.

Це свято всіх, для кого місто Скадовськ стало долею: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди. У Вас особлива атмосфера затишку та спокою, надзвичайно мальовничі краєвиди. А найбільша гордість міста – його люди.

Дорогі жителі міста Скадовськ! Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я,  невичерпної життєвої енергії, добробуту, сімейного тепла та затишку. Хай і надалі квітне та розвивається Ваше рідне місто!

Зі щирою повагою

Голопристанський міський голова Олександр Бабич