З Днем рятівника України!

Дата: 17.09.2021 18:36

Сьогодні, 17 вересня, в Україні професійне свято відзначають співробітники ДСНС. Рятувальники щодня допомагають громадянам та сміливо долають небезпечні перешкоди. На їх честь сьогодні у Скадовському міському будинку культури відбулись урочистості.

Міський голова Олександр Яковлєв привітав зі святом колектив Скадовського районного управління Головного Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області  і 16 державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Херсонській області, вручив Почесні грамоти і подарунки.

За високий професіоналізм, самовідданість і мужність, оперативність під час виконання службових обов’язків, проведення рішучих заходів з ліквідації наслідків  надзвичайних ситуацій, захисту життя і здоров'я мешканців Скадовської міської територіальної громади,  з нагоди Дня рятівника України Почесними грамотами міського голови нагороджені:

полковник служби цивільного захисту Бабич Олександр Вікторович, начальник 5 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Херсонській області;

старший лейтенант служби цивільного захисту Анісковець Олександр Володимирович, заступник начальника 16 державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Херсонській області;

Варченко Антоніна Олександрівна, фахівець (І категорії) групи фінансово-економічного

Тимощук Ілона Леонідівна, начальник групи(головного бухгалтера) фінансово-економічного забезпечення 5 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Херсонській області;

майор служби цивільного захисту Щербина Олександр Васильович, заступник начальника 5 державного пожежно-рятувального  загону ГУ ДСНС України у Херсонській області.