Сьогодні про актуальне

Дата: 13.09.2021 14:41

Робочий тиждень міський голова Яковлєв О.Ю. розпочав оперативною нарадою з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та ряду фахових нарад.

Міський голова наголосив на питаннях проведення засідання виконавчого комітету та чергової сесії міської ради. 14 вересня планується проведення засідання виконавчого комітету міської ради де  розглядатимуться 63 проекти. 14-17 вересня заплановано проведення засідань постійних депутатських комісій, на їх розгляд наразі підготовлено 73 питання. Серед ряду проектів інформативно розглядатимуться звіти заступників міського голови і старост за перше півріччя поточного року.

Міський голова наголосив на необхідності ведення контролю громадської забудови у місті, організації заходів до святкування 127-ї річниці заснування міста Скадовська.