«Таврія-Борщ» - свято традицій українського народу

Дата: 13.09.2021 14:39

12 вересня 2021 року мистецька родина Скадовської міської громади варила та творчо захищала стародавній рецепт борщу на кулінарному фестивалі «Душа Півдня», «Таврія-Борщ» у смт. Великі Копані Херсонського району.

«Таврія-Борщ» - це свято усіх любителів та шанувальників культурних і кулінарних традицій українського народу. Свято, на якому органічно поєднуються творчі здобутки діячів культурно-мистецької ниви та багаті врожаї копіткої праці трударів-аграріїв. Представники Скадовської громади зварили смачний Шевченківській український борщ (шеф-кухар Світлана Баранюк) та креативно презентували його творчі колективи Красненського сільського будинку культури (директор Світлана Шафрановська). На гала-концерті на великій сцені фестивалю народної творчості «Душа Півдня» Скадовщину представив народний ансамбль народної пісні «Радість» Скадовського міського будинку культури (директор Анатолій Волошин).