На засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Скадовської міської територіальної громади

Дата: 10.09.2021 18:53

Сьогодні, 10 вересня, відбулось засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Скадовської міської територіальної громади під головуванням міського голови Яковлєва О.Ю.

Члени комісії розглянули питання порядку денного: «Про епідемічну ситуацію, яка склалася на території Скадовської міської територіальної громади, а саме: Скадовському ліцеї «Академії творчості» та Олександрівському ліцеї Скадовської міської ради».

Рішення комісії детальніше у протоколі № 17 міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Скадовської міської територіальної громади.