Добрі справи від Німецького благодійного фонду «Blaue»

Дата: 06.09.2021 20:21

Очільник Німецького благодійного фонду «Blaue» Бруно Сіпос в перші відвідав Україну. Вже 4 роки цей фонд співпрацює з благодійним фондон «Милосердя», м. Скадовськ, і церквою «Перемога», м. Херсон. За цей час фонд «Blaue» постійно надавав гуманітарну допомогу малозабезпеченим сім'ям, сиротам, сім'ям загиблих воїнів, дітки з малозабезпечених і незаможних сімей Скадовського району. Це одяг, взуття шкільні меблі, комп'ютери, швейні машинки і ін. Нарешті пан Сіпос вирішив сам відвідати Україну. Основне завдання його візиту оздоровити 33 дітей на Чорному морі. Нині він фінансував поїздку, харчування і розвага категорійних дітей на 5 днів.

«Діти особливо страждають коли сім'я має проблеми, я сам жив в Угорщині і знаю проблему бідності. Тому я вирішив подарувати українським дітям відпочинок, що б вони знали що є хтось, кому вони важливі. Ми в Німеччині думаємо про таких дітей постійно, збираємо для них допомогу і засоби. Ми хочемо щоб дітки знайшли Надію, Радість і Віру в добро.» - говорить Бруно. Після відпочинку з дітьми Бруно Сіпос разом з головою фонду «Милосердя» Наталією Філенко і волонтером з Німеччини Ольгою Тапе вшанував пам'ять загиблого воїна Жарук Дмитра в Асканія Нова. Провели зустріч з міським головою Олександром Яковлєвим, окресливши ряд нових проектів з обміну делегаціями та проведенню благодійних акцій. Пан Сіпос передав подарунки для родини Манаєнко зі Скадовської громади. А нині він розробляє з Наталією Філенко план подальшої  співпраці у справі благодійності.