6 вересня - день адміністратора центрів надання адміністративних послуг – наш День!

Дата: 06.09.2021 19:28

21 серпня на засіданні Уряд підтримав ініціативи Володимира Зеленського та встановив, що щорічно 6 вересня в Україні відзначається «День адміністратора центрів надання адміністративних послуг». Крім того, 6 вересня 2012 року Верховна Рада прийняла Закон «Про адмінпослуги» тому професійне свято отримало таку дату.

Завдяки розвитку Центрів надання адміністративних послуг процес отримання держпослуг став зрозумілим, людяним та навіть приємним. З нашою появою Україна перетворюється на ефективний сервіс. Ми прагнемо щоб наша щоденна допомога суспільству надихала на впровадження змін та створення сервісу найвищої якості. З днем народження нас! #мережі_ЦНАП_9_років_????

Колектив відділу надання адміністративних послуг

виконавчого комітету Скадовської міської ради