Готуючись до ІІ Всеукраїнських пляжних ігор у Скадовську

Дата: 31.08.2021 17:10

Сьогодні, 31 серпня, відбулась робоча зустріч організаторів ІІ Всеукраїнських пляжних ігор «Beach Games» під керівництвом першого заступника міського голови Грищенка Олександра Вікторовича.

Організатором масштабних спортивних подій є комітет з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України і місто Скадовськ обрано локацією їх проведення не випадково. Курорт державного значення має необхідні спортивні і рекреаційні можливості для проведення пляжних ігор для дітей і молоді країни. Особливо цікавим стане їх проведення у рамках відзначення Дня міста Скадовська наприкінці вересня.

Під час проведення Ігор відбудуться змагання з пляжного гандболу, волейболу, футболу та боротьби. До їх організації буде залучено спортивні заклади громади, волонтерів, громадськість. Наразі окреслено ряд підготовчих заходів до проведення нового свята спорту у Скадовську.