До 30-річчя Незалежності України

Дата: 25.08.2021 19:31

З нагоди 30-річчя Незалежності України дружня родина Скадовської громади підготувала ряд урочистих заходів.

24 серпня відбулись урочистості в місті Скадовську. На Фестивальній площі міста  кращі аматорські колективи громади виступили з концертною програмою. Учасників зібоання привітав міський голова Олександр Яковлєв, вручив почесні грамоти з нагоди 30-річчя Незалежності України.

У рамках святкового концерту відбувся ІІ Міжнародний онлайн-фестиваль української культури «Увесь світ & Україна» творчих колективів діаспори. На великому екрані транслювалися привітання та виступи українців з 15 країн світу! Це: Австралія, Аргентина, Бразилія, Йорданія, Іспанія, Казахстан, Канада, Латвія, Молдова, Норвегія, Португалія, Сербія, США, Фінляндія, Хорватія.

Фестиваль усі охочі могли переглянути  у прямому ефірі у Facebook на сторінці Скадовського міського будинку культури https://youtube.com/channel/UCd2q9nhSdrEu6O25bcPPVoQ.

23 та 24 серпня 30-ту річну  Незалежності України відзначали мешканці сіл Антонівка, Широке, Красне, Олександрівка, Приморське та Зелене. разом з кращими творчими колективами клубних закладів урочисто відмітити день народження нашої держави.