Рідній Україні подарунки від дітей до Дня народження

Дата: 23.08.2021 13:48

Гарною нагодою творчо висловити святковий настрій до 30-річчя Незалежності України став конкурс малюнку на стіні та фігур з піску, який відбувся у рамках ХVІІІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю “Чорноморські Ігри”.

У творчому проекті брали участь команди оздоровчих закладів «Бригантина», «Скадовськ», табору ім. Ю.О.Гагаріна, зразкової студії «Палітра» Скадовського міського будинку культури.

Творчі змагання юних художників і скульпторів оцінював головний режисер фестивалю Максим Ардалян, виокремивши малюнки які мали глибокий зміст, передаючи емоційний стан авторів творів. Тож, кращими визнано роботи табору ім. Ю.О.Гагаріна, зразкової студії «Палітра» Скадовського міського будинку культури. Перемогу у конкурсі фігур з піску отримала команда санаторію «Скадовськ».