Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Створення туристичного кластеру "Херсонське Причорномор'я"

Дата: 23.08.2021 13:46
Кількість переглядів: 434

На запрошення міського голови Олександра Яковлєва відбулась зустріч очільників і представників  Каланчацької, Скадовської, Лазурненської і Бехтерської громади щодо створення туристичного кластеру "Херсонське Причорномор'я".

Фото без опису

Розвиток туризму є одним з пріоритетних в програмі розвитку Херсонщини. Метою обговорення стало об'єднання зусилля влади, бізнесу та громадського сектору громад Південної частини Херсонської області, поєднання унікальних рекреаційних територій Чорноморського узбережжя Херсонської області. У ході наради була висловлена пропозиція координації дій для формування спільної дестинації відпочинку, яку запропоновано назвати кластер "Херсонське Причорномор'я". 

 

Створення відповідної дестинації передбачає детальне вивчення і опис можливостей кожної території,  налагодження "обміну" туристами, створення туристичних авто, вело, піших маршрутів. Це дозволить урізноманітнити відпочинок для гостей, створить додаткові послуги, додаткові доходи для всієї дестинації, продовжить термін туристичного сезону.

 

З метою розвитку ініціативи планується підписання меморандуму між громадами, організація робочого органу  - дирекції кластеру, розробка плану дій на найближчі 2 роки. В рамках реалізації проекту сторони можуть укладати договори у відповідності до Закону України «Про співробітництво територіальних громад».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора