Про рух транспорту в місті Скадовськ під час проведення ХVІІІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри»

Дата: 18.08.2021 20:16

Розпорядженням міського голови від 18 серпня 2021 року № 185-р «Про  рух транспорту в місті Скадовськ під час проведення ХVІІІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри»

затверджено наступне:

« 1. Заборонити рух транспорту в місті Скадовськ в період з 05.00 год. 19 серпня 2021 року по 07.00 год. 23 серпня 2021 року по вул. Олександрівській, від вул.Маріїнська до вул.Набережна, по вул. Маріїнській, від вул. Олександрівська до вул. Мангубінська, та по вул. Мангубінській, від вул. Набережна до вул. Маріїнська.

Заїзд на відповідну територію у визначений час здійснювати лише для службового транспорту та по пропускам організаторів фестивалю.

2. Визначити місця паркування на території м. Скадовськ  з 20 по 22 серпня 2021 року: для легкового транспорту вздовж вул. Маріїнська, вул. Гагаріна та вул. Поповича; для автобусів на майданчиках по вул. Поповича, від вул. Курортна до вул. Олександрівська та від вул. Мангубінська до вул. Шевченка, по вул. Шевченка, від вул. Мангубінська до території хлібо-приймального підприємства.»