Набір дітей проводить Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Надія»

Дата: 13.08.2021 13:47

Комунальна установа Скадовський міський Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Надія» проводить набір дітей Скадовської міської територіальної громади, які отримали статус дитини з інвалідністю на новий курс реабілітації 2021- 2022 року  безкоштовно.

Діти з інших територіальних громад Скадовського району Херсонської області приймаються за умови співфінансуання Центру за рахунок коштів громад відповідних бюджетів на договірних засадах, мешканцями яких вони являються на підставі Закону України «Про співробітництво територіальних громад»  від 17.06.2014 року №  1508/VII.

До закладу зараховуються діти : віком від 2-х до 18 років з фізичними або розумовими вадами розвитку, а також діти, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності та діти з наступними діагнозами :

- дитячий церебральний параліч,

- олігофренія,

- аутизм та розлади аутичного спектру,

- синдром Дауна.

В Центрі надаються послуги : з ранньої, соціальної, психологічної, фізичної, медичної, психолого – педагогічної, фізкультурно- спортивної, реабілітаціі відповідно до потреб дитини з інвалідністю згідно  медичних рекомендацій.

Перелік документів для зарахування до центру :

1.Заява батьків (бланк встановленого зразку центру);

2.Ідивідуальна програма реабілітації  (ІПР), видана лікувально- консультативною комісією лікувально- профілактичного закладу ( для дітей з інвалідністю);

3.Медичний висновок лікувально - консультативної комісії лікувально-   профілактичного закладу;

4.Виписка з медичної карти амбулаторного хворого

(форма № 027/0);

5.Копії паспорту батьків;

6.Копія свідоцтва про народження дитини;

7.Копія ідентифікаційний код дитини;

8.Довідка прос склад  сімї (у державного реєстратора за місцем проживання);

9.Повний медичний огляд дитини (на бланку встановленого зразку центру);

10.Довідка  про епідоточення ( у педіатра: за три дні до зарахування дитини);

11. Довідка на яйеглист ( у СЕС: за три дні до зарахування).

Адреса Центру :

місто Скадовськ, вулиця 33 Гвардійської дивізії, будинок 7 корпус 2;

Телефон для довідок :  (0-55-37) 5-63-17.