На контролі стан міських пляжів

Дата: 06.08.2021 17:34

Комісія з перевірки належного утримання пляжів та дотриманням умов договорів оренди на території Скадовської міської територіальної громади провела обстеження пляжних територій міста 6 серпня. Перевіркою було встановлено фактичний стан виконання вимог утримання територій міських пляжів.

Наразі вчасно проводиться рихлення піску пляжних територій, чищення водоростей з прибережної смуги. Орендарі і користувачі пляжів постійно проводиться контроль за станом обладнання міських пляжів (шезлонгів, тіньових навісів, урн, інформаційних стендів та ін..), роботою  душових і питних фонтанчиків. Серед зауважень було визначено: коригування графіку роботи душових і питних фонтанчиків, які мають працювати зранку; прибирання зостери біля розважального комплексу «Маямі».