На нараді з організації 18 Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю “Чорноморські Ігри”

Дата: 05.08.2021 14:56

4 серпня відбулась організаційна нарада з питання проведення у м. Скадовську 18 Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю “Чорноморські Ігри” під головуванням міського голови Олександра Яковлєва.

У її роботі брали участь голова районної ради Віталій Соловйов, керівники силових структур, комунальних служб, закладів культури. Компанію «Таврійські Ігри» представляв технічний директор Іван Берьозкін.

18 Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль “Чорноморські Ігри” відбудеться у м. Скадовську 20-22 серпня 2021 року на центральному міському пляжі. До визначного дитячого свята необхідно підготувати територію пляжу, заплановано розміщення рекламних майданчиків, санітарних зон. Планується проведення традиційних конкурсів дитячих малюнків на стіні та фігур з піску, де буде залучено дітей з оздоровчих закладів громади. У ході наради обговорено ряд технічних питань та облаштування фестивальних зон, розміщення почесних гостей, журі, організаторів і учасників фестивалю у закладах розміщення, організація конкурсів  та ін.