Херсонський обласний кардіологічний центр - спеціалізована медична допомога

Дата: 05.08.2021 14:43

Спеціалізовану медичну допомогу пропонує в КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр» ХОР, який знаходиться за адресою м. Херсон, вул. Суворова,  35. Медична допомога надається безоплатно  за направленням сімейного лікаря на консультацію до лікаря-кардіолога та у випадку самозвернення (різке погіршення стану здоров’я).

У разі необхідності буде  проведена госпіталізація у стаціонарні відділення центру. Проведення експрес-тесту на  COVID-19 безкоштовно проводиться  безпосередньо у маніпуляційному кабінеті центру в день звернення.

Стаціонарна допомога надається цілодобово, консультації проводяться з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 15-00.

Телефон для довідок: реєстратура – (0552) 22 54 88; зав.консультативно-діагностичним відділенням – (0552) 42 10 70.