Спільними зусиллями оновлено дорогу в місті

Дата: 29.07.2021 17:14

Міські околиці, їх зазвичай ремонтують в останню чергу. Такий відрізок дороги був і у Скадовську де 30 років ремонту дорожнього покриття не проводилось.

По вулиці Пасічника від кільця по вул. В.Чорновола й до вул. Шмідта знаходяться численні  промислові і сільськогосподарські бази. Їх транспортним засобам було вкрай важко пересуватися по дорозі з розтрощеним покриттям. У міській раді знайшлось вирішення цьому питанню.

Разом складна справа до снаги, тож об’єднавши кошти міської громади і бізнесу дорогу було відремонтовано. Деякі її частини взагалі було відновлено, вичищено узбіччя від порослі, сформовано під’їзні розв’язки. Її ремонт значно розвантажив рух транспорту по вулицям мікрорайону, збігає час й поліпшує умови пересування автотранспорту.