Нові знання і досвід для колег

Дата: 28.07.2021 17:21

27 липня 2021 року до Скадовського міського будинку культури завітали культпрацівники та учасники художньої самодіяльності Петропавлівського сільського клубу. Анатолій Іванович Волошин, директор Скадовського МБК, із великим задоволенням провів цікаву екскурсію.

Розпочалося знайомство з танцювальної зали народного хореографічного колективу «Провінційний балет». Діти із зацікавленістю роздивлялися фото з подорожей колективу, дипломи, грамоти та всі нагороди, які знаходяться у залі. Потім потрапили на репетицію народного колективу спортивного бального танцю «Каравела». Всі поринули в чарівний світ танцю, а також побачили велику кількість різноманітних нагород. Далі по маршруту була бібліотека та читальний зал. На завершення екскурсії Анатолій Іванович повів гостей до спортивної зали Скадовського міського будинку культури, де показав всі тренажери та розповів про спортивні секції, які тут працюють. Наші гості залишилися дуже задоволені цікавою, пізнавальною екскурсією та з чудовими враженнями повернулися до дому.