Запрошує фестиваль-конкурс козацької культури “Козацькі Барви”

Дата: 28.07.2021 16:23

Громадська організація “Творче козацьке об’єднання “Козацькі Барви” з 27 травня 2021 року розпочала підготовку до проведенню Всеукраїнського дистанційного відбіркового Фестивалю-конкурсу козацької культури “Козацькі Барви”, який пройде по всім областям України з 27 травня 2021 року та фінішує 10 жовтня 2021 року до Дня Українського Козацтва у місті історичних та культурних традицій українського козацтва Чугуїв (Харківська область).

Запрошуються до участі самодіяльні колективи (молодіжні фольклорно-етнографічні гурти, фольклорні колективи, ансамблі народної пісні та побутового танцю, ансамблі народної музики), незалежно від форми власності і відомчого підпорядкування; окремі виконавці; реконструктори українського традиційного одягу (поза конкурсом).

Положення фестивалю-конкурсу.

Сайт фестивалю: kozakbarvi@ukr.net

Оргкомітет : 098-071-00-91  Олександр.