«НАВІТЬ ТИ» - загальнонаціональна інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми

Дата: 28.07.2021 14:31

За оцінними даними МОМ, більше ніж 260 000 людей в Україні постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, з них 49 000 — за останні три роки. Водночас 56% наших співвітчизників упевнені, що з ними таке ніколи не станеться.

Кожен восьмий українець готовий нелегально перетнути кордон, працювати в замкнених приміщеннях чи віддати паспорт роботодавцеві. Чоловіки й жінки, люди різного віку і з різним рівнем освіти, мешканці сіл і міст — єдиного портрета постраждалого від торгівлі людьми немає. Ним може стати будь-хто.

Загальнонаціональну інформаційну кампанію з протидії торгівлі людьми «НАВІТЬ ТИ» реалізовано за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія й Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Долучайтесь, обізнаність головна зброя від лиходіїв –  «НАВІТЬ ТИ».