Допомога потерпілим від підтоплення

Дата: 26.07.2021 18:43

Станом на 26 липня до відділу соціального захисту населення звернулись 13 осіб, житлові будинки яких були підтоплені внаслідок рясних злив. Власники домогосподарств мають отримати матеріальну допомогу у зв’язку зі складними життєвими обставинами, надавши акт огляду житлового будинку.

Відповідні заяви та необхідні докумени розглядатимуться членами комісії з надання матеріальної допомоги на початку серпня. Надання адресної матеріальної грошової допомоги  окремим категоріям мешканців громади проводиться згідно Положення про порядок надання адресної матеріальної грошової допомоги окремим категоріям мешканців Скадовської міської територіальної громади, затвердженого рішенням сесії міської ради від 14 травня 2021 року № 361.