Стан міських пляжів

Дата: 23.07.2021 17:03

Комісія з перевірки належного утримання пляжів та дотриманням умов договорів оренди на території Скадовської міської територіальної громади провела обстеження пляжних територій міста 21 липня, до користувачів і орендарів пляжів виставлено ряд претензій, які потребують термінового вирішення.

На пляжі ПрАТ «Херсонський електромашинобудівний завод» і ФОП Покутній О.А не дотримуються вимог утримання щодо проведення обстеження морського дна, завезення піску, встановлення душових і питних фонтанчиків, встановлення тіньових навісів, урн і інформаційних стендів. На пляжах ФОП Одинцов М.А. (№5,6,7) і ПП «НЕО» (№ 1,2,3) не проводиться рихлення піску, не встановлено душові і питні фонтанчики. ДП «Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ» ПрАТ «Укрпрофздоровниця» має захаращену бур’янами територію навколо човникової станції, не здійснюється вивезення морських водоростей. На пляжі пансіонату «Енергія» встановлено альтанки з мангалами, що є порушенням чинного законодавства.