V Кубок Джарилгацької затоки

Дата: 23.07.2021 16:59

Шахи – найдавніша гра, яка підкорила мільйони людей і навіть сьогодні, незважаючи на величезну популярність комп'ютерів і смартфонів, не втрачає своєї актуальності.

20 липня 2021 року - день шахів в Україні.  Саме в цей день у спортивній залі Скадовського міського будинку культури розпочався шаховий турнір «V Кубок Джарилгацької затоки», який триватиме до 27 липня.

У турнірі приймають участь близько 60 учасників з Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, Харківської, Київської, Запорізької областей, а також з Казахстану та Білорусі. Шанувальники цієї гри стверджують, що шахи – це не просто гра, а цілий світ інтелектуального дозвілля.

Бажаємо усім шахистам змагань, які в запеклій боротьбі прагнуть перемогти, продумувати детально стратегію своєї гри та зруйнувати плани суперника. Нехай переможе розумніший!