Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Триває реєстрація внутрішньо переміщених осіб для надання житлових приміщень

Дата: 22.07.2021 11:11
Кількість переглядів: 301

Триває робота комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітету Скадовської міської ради.

Фото без опису

Відповідно до Постанови КМУ від 24.12.2019 року № 582 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» проводиться збір заяв про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення для тимчасового проживання з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб: ФОРМА ЗАЯВИ. За додатковою інформацією звертайтесь до каб. №10 Скадовської міської ради, конт. тел. (05537) 5 30 74.

 

У 2020 році рішенням міської ради від 18 грудня 2020 року № 66 «Про придбання житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» придбано трикімнатну квартиру у м. Скадовську за рахунок відповідної субвенції з держаного бюджету в розмірі 378 тис. грн. та коштів міського бюджету в розмірі 181.2 тис. грн. Відповідну квартиру  передано на баланс КП “Водне господарство” та надано у користування родині, якій було встановлено пріоритетність надання тимчасового житла за бальною системою оцінювання потреб у житлі  родин, які перебувають на обліку міської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора