Вперше у Скадовську еко марафон «Ахілесів біг»

Дата: 21.07.2021 17:05

Сьогодні міський голова Олександр Яковлєв провів робочу зустріч з організації еко марафону «Ахілесів біг». Його ініціатори Дмитро Геращенко і Антон Фалтинський мають досвід з організації спортивних заходів з метою залучення молоді і громадськості до занять спортом, пропаганди здорового способу життя.

До спілкування залучились директори Скадовсього лісомисливського господарства Валерій Войналович і Національного парку «Джарилгацький» Ірина Сабашенко. Організатори марафону планують провести його на острові Джарилгач 9-10 жовтня. Для учасників буде опрацьовано два маршрути, 55 км вздовж берегової лінії острова і 5 км для аматорів. Старт забігу з бухти Глибока. Чимало цікавого відбудеться для учасників та вболівальників спортивного свята, адже головна його мета збереження природи, втілення екологічних ініціатив й залучення до здорового способу життя.