Сьогодні про актуальне

Дата: 19.07.2021 16:29

Сьогодні міський голова Олександр Яковлєв розпочав робочий тиждень з оперативної наради у роботі якої брали участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ, поліції охорони.

Міський голова наголосив на підготовці поточної сесії міської ради, яку заплановано провести на початку серпня. Визначив нагальні завдання, зокрема: з планомірного проведення профільних нарад зі структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради; підготовці ряду культурних і спортивних заходів, що відбудуться у липні-серпні; виплату компенсації постраждалим від підтоплення; провести роботу КП «Водне господарство» щодо перегляду оплати за полив у підтоплених мікрорайонах міста; постійно проводити контроль прибирання міської набережної і центральної алеї, роботи центрального фонтану; негайно опрацювати заходи зі знищення амброзії на міській набережній; вести контроль з підготовки матеріальної бази закладів освіти, їх готовність до нового навчального року.