З професійним святом - Днем бухгалтера

Дата: 16.07.2021 13:45

16 липня відзначається професійне свято наших бухгалтерів - День бухгалтера, яке започатковане на підставі Указу Президента України від 18-го червня 2004 року за номером 662/2004. Датою свята  встановлено 16 липня, саме в цей день в Україні, у 1999-му році прийняли Закон України, де були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Нині професійне свято відзначають бухгалтери виконавчого комітету Скадовської міської ради, фінансового управління, відділів міської ради і муніципальних комунальних підприємств. Чарівних жінок, фахівців бухгалтерської справи зі святом привітав міський голова Олександр Яковлєв, побажав успіхів в трудовій діяльності, злагодженої і дружної роботи в колективі, нових звершень, успішного втілення планів у життя, душевної гармонії і здоров’я та вручив подарунки до свята.