День родини в Україні

Дата: 12.07.2021 16:46

Український День родини – відносно молоде свято і відзначається з 2021 року. Саме в родині починається та розвивається людське життя. Покровителями родини та шлюбу здавна вважають князя Петра і його дружину Февронію. Українці завжди цінували родинні зв’язки та оберігали весь свій рід. Традиції та духовні цінності передавали від прадіда до онука, від прабабусі до онуки. Українській народ відрізняється від інших своїм великим серцем, милосердям, людяністю і саме тому є небайдужим до нелегкої долі дітей, які залишилися без батьківської любові, турботи та без власної домівки. Так, у Скадовській родині немає чужих дітей, кожна дитина є рідною.

Сім'я, любов та вірність - три складові у житті! Нехай сім'я оберігає, підтримує і зігріває своїм теплом. Любов нехай приносить щастя, а вірність дає впевненість у тому, що так буде завжди! Велика подяка та уклін родинам, які створюють веселку з добра, злагоди, ніжності, любові, турботи, ласки, кропіткої праці для маленьких янголят. Творіть добро власним прикладом, власними руками.

Не залишайтеся осторонь – подаруйте хоч одній дитині родину.

Родину вашу у святковий час

Ми хочем щирим серцем привітати.

Нехай добро іде у вашу хату,

А все недобре оминає вас.