Адміністративні послуги вдома

Дата: 06.07.2021 17:46

Послугою обслуговування адміністраторами відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Скадовської міської ради не виходячи з дому можуть скористатися люди старші 80-ти річного віку та особи з інвалідністю яким важко пересуватись.

Це можливе завдяки отриманому від ПРООН мобільному кейсу для віддаленої роботи ЦНАП. Другого липня послуга “Мобільний адміністратор” здійснила свій черговий виїзд. Ця сучасна валіза дозволяє адміністратору робити все, що він робить на своєму звичному робочому місці, а саме: відсканувати документи, зробити необхідні копії, оформити бланки заяв та роздрукувати їх.

Черговий клієнт - Марія Цибохіна залишилась задоволена, бо маючи хворі ноги, питання процедури оформлення житлової субсидії постало для літньої жінки справжнім випробуванням, а можливість замовити адміністративну послугу до себе додому — зручним виходом із ситуації.