На нараді з питань вакцинації працівників оздоровчих закладів від COVID-19

Дата: 06.07.2021 17:41

Сьогодні, 06 липня, відбулася нарада з представниками оздоровчих закладів Скадовська з питань вакцинації працівників відповідних закладів від COVID-19 під головуванням заступника міського голови Афанасіаді Д.М.

На нараді виступала головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомого Хмельова А.В., повідомила про поточний стан ведення  щеплення вакциною «CORONA VAC», інактивована вакцина проти COVID-19 китайської біофармацевтичної компанії Sinovac Biotech.

Наразі для отримання щеплення необхідно мати паспорт громадянина України, ID - картку, ідентифікаційний код або копії документів. Запис на щеплення здійснюється через сімейного лікаря та за номером телефону (05537)5 23 00. Також запис на вакцинацію здійснюється через онлайн-сервіс державних послуг "Дія". Усі щеплення є добровільними та безоплатними. Вакцинація є дієвим спосіб знизити захворюваність і смертність від коронавірусної хвороби та подолати пандемію.