Дата: 02.07.2021 16:54

Пляжні види спорту достатньо швидко набирають обертів в нашій країні. Ось і наше Товариство не буде стояти осторонь та започатковує нові традиції!

Наприкінці червня у м. Скадовськ пройшли Всеукраїнські пляжні ігри з волейболу та футболу серед команд сільських, селищних територіальних громад присвячені 30-ччю незалежності України.

На відкритті змагань були присутні міський голова Олександр Яковлєв, секретар міської ради Юрій Палюх, директор пансіонату «Енергія» Анатолій Керекелиця, директор спортивної бази «Колос» Леонід Пасічник, директор ДЮСШ Скадовської ОТГ, головний суддя по волейболу Олександр Горобець та представник ГО «ВФСТ «Колос», головний суддя з футболу Яна Шевченко.

Після слів привітання капітанами команд було піднято національний прапор України. Загальне фото і ПОЇХАЛИ)))

Змагання по волейболу проходили на площадках пансіонату «Енергія», футбольні ігри шли на полі центрального пляжу м. Скадовськ. Висловлюємо подяку місцевій владі за гарно підготовані місця проведення змагань!

Результати волейбольних баталій.

Жінки:

І місце – Мангушська ОТГ

ІІ місце – Агрономічна ОТГ

ІІІ місце – Дергачівська ОТГ

4 місце – Ємільчинська ОТГ

5-6 місце – Полтавська обл., Зміївська ОТГ

7 місце – Грабовецька-Дулібівська ОТГ

Чоловіки:

І місце - Мангушська ОТГ

ІІ місце – Полтавська обл.

ІІІ місце – Біловодська СТГ-1

4 місце – Зміївська ОТГ

5-6 місця – Веселівська ОТГ, Ємільчинська ОТГ

7-8 місце – Біловодська СТГ-2, Грабовецька-Дулібівська ОТГ

9-11 місце – Дергачівська ОТГ, Вінницька обл., Новобузька ОТГ

Результати футбольних змагань:

І місце – ФК «Скадовськ» Скадовська ОТГ

ІІ місце – ФК «Чермалик» Сартанська ВЦА

ІІІ місце – «Скадовський коледж» Скадовська ОТГ

4 місце – «Обрій» Грабовецька-Дулібівська ОТГ

5 місце – "Фенікс" Лазурненське ОТГ

6 місце - «Буг» Новобузька ОТГ

Всі команди були нагороджені кубками та грамотами ГО «ВФСТ «Колос», гравці та тренера медалями та грамотами.